Компанія dveri.mk.ua є одним з найкращих виробником та постачальником вхідних залізних броньованих дверей зі складу та на замовлення в Миколаєві. Завжди є більше 500 варіантів дверей, з якими ви можете познайомитися в наших фірмових магазинах.

Пропонуємо покупцеві безліч дизайнерських моделей будь-якого кольору та розміру. На вибір замовника можлива індивідуальна комплектація, обшивка з однієї або двох сторін МДФ накладками, утеплення, декорування поверхні полотна ковки.

Потрібні недорогі вхідні двері в Баштанці?

Металеві двері

Металеві вхідні двері – гарний захист від розтину, всі вхідні конструкції мають свій рівень зламостійкості, що впливає зрештою на їхню вартість. Підібрати двері з необхідною комплектацією та характеристиками допоможуть наші досвідчені менеджери.

Металеві двері відмінний захист за умови, що вони зроблені якісно, руками професіоналів. Особливу увагу необхідно приділити якості та виду замку, а також герметичності закривання дверного полотна.

З каталогами моделей можна ознайомитись у нашому каталогу або безпосередньо у менеджера при вимірі дверного отвору.

/p>

Двері нестандартних розмірів та дизайну

Нестандартні двері можуть обійтися дорожче, тому варто прикинути що краще: робити замовлення нестандартних дверей або розширити або звузити сам дверний отвір. Потрібно також мати на увазі, що металеві двері набагато масивніші і важчі, тому їх рекомендується вставляти в потужні стіни, що мають достатню товщину.

Дерев’яні нестандартні вхідні двері на замовлення.

Б/в вхідні двері Баштанка

У продажу регулярно з’являються двері у хорошому стані. Це реальна можливість заощадити для тих, кому нові двері не по кишені або у випадку, коли установка дверей буде кращим варіантом. Наявність дверей, що були у використанні, можна дізнатися за нашими телефонами на сайті.